Hardwarové kľúče Angel

Hardwarové kľúče Angel
Zobraziť v plnej veľkosti
Hardvérové ​​kľúče Angel poskytujú ideálnu možnosť pre masovú ochranu softvér najnižšej cenovej kategórie. Ponúka sa s USB a s paralelným rozhraním pre IBM PC XT / AT kompatibilné lokálne počítače a počítačové siete...

 

Hardwarové kľúče Angel: viac, než ochrana software

Hardvérové ​​kľúče Angel poskytujú ideálnu možnosť pre masovú ochranu softvér najnižšej cenovej kategórie. Ponúka sa s USB a s paralelným rozhraním pre IBM PC XT / AT kompatibilné lokálne počítače a počítačové siete. U paralelnej verzie môže byť ochrana kombinovaná s osvedčenou technológiou Touch Memory pre autentizáciu obsluhy. Nejedná sa teda len o ochranu softvér proti neoprávnenému kopírovaniu, ale aj o zabezpečení prístupu do software na základe nekopírovatelného elektronického kľúča a užívateľom definovaného hesla.

Všeobecným rysom hardvérových kľúčov Angel je vysoká úroveň ochrany stupňovaná s možnosťou autentizácie obsluhy pomocou dotykových pamäťových čipov Touch Memory. Ak sa rozhodnete pre kľúče Angel, Vašim dlhodobým partnerom sa stáva nielen firma Identcode, ale aj Dallas Semiconductor.

Všetky typy kľúčov Angel sú algoritmické s pamäťou R / W. Prístup do kľúča je povolený len po zadaní platného hesla. Každý kľúč obsahuje jedinečné sériové číslo, ktoré sa môže využiť napríklad na registráciu užívateľa. Verzia pre paralelný port TouchAngel s externou čítačkou Touch Memory zabezpečuje okrem ochrany softvér navyše identifikáciu a autentifikáciu obsluhy. Ak pracuje Váš software v sieti, ideálnym riešením pre ochranu je kľúč NetAngel so všetkými možnosťami lokálnej verzie.

Prečo Angel? aneb: motto, filozófia, koncepcia, technológia

Motto:

Najpopulárnejšie a najviac rozšírené hardwarové kľúče ponúkajú možnosť integrácie do niekoľkých desiatok programovacích prostredí. Pri implementácii ochrany sa však využíva len zlomok týchto možností, pri kúpe ale musíte zaplatiť za všetko. Prečo by ste platili niekoľkonásobne vyššiu cenu za možnosti, ktoré využívať nikdy nebudete?

Filozófia:

Systém Angel pokrýva najvýznačnejší segment užívateľov počítačových programov. Dominujúcim operačným systémom na trhu je Microsoft Windows. Preto pri vývoji systému sme sa sústredili len na túto úzko vymedzenú oblasť. Z toho vyplýva bezkonkurenčne nízka cena systému Angel čo umožňuje jeho využitie aj pri ochrane software najnižšej cenovej kategórie.

Koncepcia:

Koncepcia systému Angel je podriadená maximálnej flexibilite a otvorenosti systému pri najnižšej možnej cene. Systém Angel zabezpečuje ochranu softvér proti nelegálnemu použitiu a súčasne podporuje autentifikáciu obsluhy. Bezpečnosť systému stupňuje možnosť využitia dotykový pamäťových čipov Touch Memory firmy Dallas Semiconductor.

Technológia:

Systém Angel využíva najmodernejšiu súčiastkovú základňu kombinovanú technológiou plošnej montáže a zapuzdrených pamäťových čipov Touch Memory, čo je zárukou najvyššej spoľahlivosti a dlhej životnosti. Prúdový odber je minimálny, preto paralelný port počítača sa zaťažuje nepatrne, bez ovplyvnenia jeho bežnej funkcie.

Pre podrobné cenové ako i technické informácie kontaktujte firmu IDtech Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo osobnou návštevou. Aktuálnu verziu ovladáča pre hardwarové kľúče Angel si môžete stiahnuť nižšie.

 

IDtech, s.r.o. | Slovenská 2520/39, 946 03 Kolárovo | tel: 035 777 5056 | fax: 035 777 5057 | mail@idtech.sk | IČ: 18048200 | IČ DPH: SK2020398589
Prevádzka: Priemyselný areál 3185, 946 03 Kolárovo