Produkty

Vývoj a výroba
na mieru

OD NÁVRHU AŽ PO PRECÍZNY PRODUKT

 

Špecifické požiadavky našich klientov často vyžadujú nadštandardné riešenie na mieru. Aby sme túto výzvu zvládli, máme pod kontrolou celý proces od konštrukcie zariadenia, cez vývoj hardware a software, až po konečnú inštaláciu.

 

Od roku 2009 sa naše vývojové oddelenie špecializuje hlavne na vývoj vlastných komponentov pre parkovacie systémy. Ak klient nenájde v našom sortimente riešenie, podľa požiadaviek, upravíme pre neho už existujúci produkt alebo navrhneme a vyrobíme úplne nový.

 

Vývoj HW časti elektroník a vývoj SW časti prebieha v našej sesterskej firme v Českej republike, v Brne. Konštrukčný návrh a výroba “železných” častí prebieha v našej firme IDtech s.r.o. v Slovenskej republike. V nových, moderne zariadených halách dokážeme okrem kompletizácie zariadení, vyrobiť presné plechové súčiastky, navarovať svorníky, lisovať spojovacie prvky, dokážeme zabezpečiť práškové lakovanie, gravírovanie a výrobu samolepiek.

 

Výsledkom je precízny produkt s veľkou životnosťou a servisným zázemím, ktorý zvyšuje istotu dlhodobého funkčného riešenia bez starostí.

 

Vyskúšajte aj Vy naše služby.

Vývoj a výroba </br>na mieru